14 Ocak 2010 Perşembe

Tek ses iki yürek divan'a giriyoruz.Malumunuz 31 Ocak günü topyekün kongreye gidiyoruz. "Beşiktaşlı" olanların rüştünü ıspatlyacakları gün o gün. Fakat bu yıl başkan adaylarından ziyade Divan seçimine konsantreyiz. Tribünümüzün iki emekçisi gazeteci "Victory" Levent Kulu ve Bankacı Üstün İzer Divan kuruluna adaylıklarını koydular.
Levent'in aday numarası 109. Beşiktaş tribünlerinin efsane pankartı Victory'nin sahibi. Kendisi Portekiz'den Ukrayna'ya pankartıyla birlikte Beşiktaş'ın peşinde. Aynı zamanda Hürriyet gazetesi'nin başarılı fotoğrafçısı.Üstün ise 31 yaşında 18 yıldır kapalı tribünde. Aday numarası 105. Herkes tarafından tanınan ve sevilen "Has" Beşiktaşlı. Ben bunca yıldır maç kaçırdığını görmedim-şahit olmadım. Beşiktaş çıkarları doğrultusunda hareket eder ve gerçek alternatif fikirler üretir. Başarılı bir bankacı iş yeri Kabataş'tan Ümraniye'ye taşınınca istifa etmeyi düşündü ama yoğun uğraşlarla vazgeçirildi. :)

iki kardeşimiz de Beşiktaş'ın en üst oluşumu "Divan " için adaylar. Beşiktaş kongresinin, 10 divan adayı kontenjanının 2'sini bu değerli kardeşlerime ayıracağına eminim. Beşiktaş tribünlerinin sesi divan kurulunda yankılanacak umarım.

2 yorum:

 1. http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=16358

  burada yoklar tam olarak nerede adaylar? bu kongre işlerini pek bilmiyoruz ondan soruyorum.yine başkanlık dışında oylama pek umrunda olmayan 2 kişiyi yönlendireceğim levent abi için ama tam anlayamadım durumu?

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Fuat desteğin için çok teşekkürler. Bu arada kulübün linki divan kurulu aday numaraları belli olmadan açıklanmıştı. Kulübün sayfasında diğer kurul adayları var. Resmi sitede halen divan adayları açıklanmadı. Ama aday numaraları geçen pazartesi belli oldu. Tam olarak olayı anlayamayanlar için şöyle özetleyeyim başkan ve yönetim kurulu listesi oyu bizim kurul oylarından ayrı bir zarfa konuyor. Bunun dışında verilen diğer zarflada üyeler aşağıdaki kurullardaki adaylara oy kullanıyor. Bizim yarıştığımız divan kurulunda toplam 111 aday yarışacak. En yüksek oyu alan 10 üye Divan Üyesi olmaya hak kazanacak.
  -Divan Kurulu
  -Müze ve Tarih Kurulu
  -Denetleme Kurulu
  -Sicil Kurulu
  -Disiplin Kurulu

  YanıtlaSil